Informacje

Kontakt

Ewelina Tkaczyk

Wrzeszcz

80-290 Gdańsk

E-mail:
GG:
22703788
Telefon:
608178661

O sprzedającym

Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę. Świetny wybór!

Kiedy kupisz coś raz, szybko uzależnisz się od tych ozdób i chętnie wrócisz tu ponownie!

Kolczyki wykonane są z modeliny. Najbardziej wdzięcznego materiału z jakim można pracować.

Zapewne znajdziesz tu mnóstwo drobiazgów, które Cię zauroczą. Zapewniam Cię, że takiej biżuterii nie znajdziesz w żadnym sklepie ani w żadnej galerii internetowej. Wszystkie przedmioty projektuję i wykonuję własnoręcznie. Nie poszukuję inspiracji w cudzych pracach ale w każdą z nich wkładam maksimum staranności i kreatywności.

Jeśli interesują Cię ozdoby, których nie mam aktualnie w sprzedaży a bardzo chciałabyś mieć kolczyki wedle Twojego uznania, w ulubionej kolorystyce lub kształcie na Twoją prośbę wykonam i wystawię je w sklepiku.

Płatność/dostawa

Proszę o e-mail po zakupie z potwierdzeniem jego dokonania. W odpowiedzi dostaniesz e-mail z numerem mojego konta, na które należy wpłacić pieniądze. W tytule przelewu proszę o wpisanie nazwy wzoru kolczyków a jesli korzystasz z konta, które nie należy do Ciebie także Twojego imienia i nazwiska.

Zakupione przez Ciebie przedmioty nadaję za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym priorytetowym. To daje gwarancję, że przesyłka nie zaginie i dotrze do Ciebie w krótkim czasie. Zatem do ceny przedmotu należy doliczyć koszt nadania i opakowania w wysokości 7zł.

Przy jednorazowym zakupie biżuterii za kwotę równą lub powyżej 150zł pokrywam koszty przesyłki (na terenie Polski). Zachęć do zakupów przyjaciół, rodzinę, znajomych.

Dla stałych klientów (minimalnie pięciokrotne zakupy) udzielam 10% rabatu na każde następne zakupy.

Paczkę wysyłam w ciągu trzech dni, od daty wpłynięcia pieniędzy na konto, o ile jest to dzień roboczy (poniedziałek-piątek).

Niestety nie wysyłam za pobraniem. Jeśl nie posiadasz własnego konta bankowego wpłaty możesz dokonać na poczcie wypełniając odpowiedni druk.

Regulamin

Proszę o przemyślane zakupy.
Na wpłatę czekam tydzień.
Zasady są proste i klarowne:
  • Wybierasz przedmiot.
  • Wysyłasz e-mail z niezbędnymi informacjami.
  • Otrzymujesz e-mail z numerem konta.
  • Wpłacasz pieniądze.
  • Otrzymujesz paczkę.
  • Po otrzymaniu kolczyków proszę o informację, że datarły.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub kłopotów wyślę do Ciebie e-mail z powiadomieniem.

Inne

Każdy przedmiot wykonany ręcznie jest jedyny w swoim rodzaju. W rzeczywistości to, co przedstawiają zdjęcia może się nieco różnić kolorem i rozmiarem. Jednak z uwag moich klientek wynika, że moje prace są zdecydwanie ładniejsze "na żywo":)

Jeśli życzysz sobie aby przedmiot został wysłany na adres osoby, której chcesz sprawić niespodziankę poinformuj mnie o tym. Nadam go bezpośrednio na adres podany w Twojej wiadomości oraz bezpłatnie zapakuję na prezent.

Przyłącz się do mnie na Facebooku i bądź na bieżąco z nowościami http://www.facebook.com/pages/Ewelina-Tkaczyk-Crafts/267108956665173

Wszystkie moje prace mozesz zobaczyć również na stronie www.ewelinkie123.digart.pl

Zapraszam także do odwiedzin na moim blogu www.ewelina-tkaczyk.blogspot.com